KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954143
nr 1495 4143
Oidentifierad Konstnär, Jaktstilleben. Signerad och daterad 1934. Olja på duk, 55x80 cm, yttermått inklusive ram: 75x108 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:36:56
7/10 11:36:41